Plac zabaw przy ul. Emilii Plater zostanie zmodernizowany. Dzięki inwestycji będzie nie tylko atrakcyjniej, ale także bezpieczniej.
 
22-02-2018

Lutowy e-Biuletyn

Biuro Obsługi Mieszkańców i Nadzoru Obywatelskiego przygotowało drugi tegoroczny biuletyn o e-usługach dostępnych w piotrkowskim magistracie.
W województwie łódzkim wprowadzono Kartę Seniora. Otrzymać może ją każdy mieszkaniec, który ukończył 60 rok życia i mieszka na terenie województwa.
„Młodzież zapobiega pożarom” – pod takim hasłem organizowany jest czterdziesty pierwszy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Wczoraj (21.02) w piotrkowskiej komendzie PSP odbyły się miejskie eliminacje konkursu.
Jeszcze przez tydzień można zgłaszać aplikacje do jubileuszowej dziesiątej edycji konkursu „Nowa Elewacja”. Udział mogą wziąć w nim właściciele budynków, które w 2017 roku przeszły renowację.
Msza święta, złożenie kwiatów oraz Bieg Tropem Wilczym – tak Piotrków Trybunalski uczci pamięć Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości odbędą się 4 marca. 
Użytkownicy wieczyści mogą uzyskać aż 50 procent bonifikaty od rocznej opłaty. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami udzielania bonifikat.
Mateusz i Maksymilian Danielakowie wzięli udział w rozgrywanych w rosyjskim Kazaniu Mistrzostwach Europy w badmintonie. Badmintoniści piotrkowskiego Ruchu zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.
Myślisz o termomodernizacji budynku? Chcesz wymienić źródło ogrzewania? Zastanawiasz się nad pozyskaniem środków zewnętrznych? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.
Już niedługo wystartuje jedna z największych tegorocznych inwestycji drogowych – przebudowa ul. Sienkiewicza. Będzie to ostatni etap przebudowy tej drogi.