Dzisiaj: Środa 23 stycznia 2019

Usprawnienie komunikacji i ułatwienia dla podróżujących to główne założenia zmian w ofercie MZK. Pojawią się m.in. bilet dwugodzinny i 1-dniowy oraz karnet 4- przejazdowy.
23-01-2019

Budujemy nowe rondo

Od przebudowy kanalizacji sanitarnej rozpoczęła się przebudowa skrzyżowania ulic: Żelaznej/Armii Krajowe/Dmowskiego. W tym miejscu powstanie rondo.
Już w najbliższą niedzielę w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny z cyklu „Wschód – Zachód” na rzecz Polaków z Białorusi.
Urząd Miasta będzie rekultywował jezioro Bugaj i kąpielisko „Słoneczko”. Prace będą mogły zostać wykonane pod warunkiem respektowania zasad panujących na tym obszarze.
W tym roku po raz pierwszy w naszym mieście zorganizowany zostanie cykl biegów ekstremalnych. Pierwsze zawody już 3 lutego.
Kilkaset osób skorzystało z pomocy urzędników podczas akcji informacyjnej poświęconej likwidacji użytkowania wieczystego. Akcja trwała od środy (16.01) do piątku (18.01).
18-01-2019

Uwaga na oblodzenie

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed oblodzeniem, które w godzinach popołudniowych pojawi się w Piotrkowie Trybunalskim.
Rozpoczyna się nowa kadencja piotrkowskich rad osiedli. Już w przyszłym tygodniu startują wybory do jednostek pomocniczych gminy. Prezentujemy harmonogram wyborów.
22 lutego odbędą się przetargi na trzy nieruchomości wchodzące w skład Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.
Kilkaset osób skorzystało już z pomocy urzędników podczas akcji informacyjnej poświęconej likwidacji użytkowania wieczystego. Akcja trwa do piątku (18.01).